Calvin Klein Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Moda dünyasında minimalizmin öncülerinden kabul edilen calvin klein, 1970’lerin ortalarında ismini arka cebe yazdığı jeanleriyle, amerika’da çığır açtı. O sıralar reklamlarda, 15 yaşındaki brooke shields, “hiçbir şey benim ve calvin ‘lerimin arasına giremez” diyordu. Öyle de oldu. Bugün marka; Giyim, iç giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar, gözlük ve parfümleriyle, kadın-erkek, genç-yaşlı demeden herkesi kendine çekiyor.

 

Calvin klein koleksiyonları arasında öne çıkan parçaları oluşturan ve bugün limango’da özel bir kampanyada yerini alan çantalar ve ayakkabılar zarif ve sofistike tasarımlarıyla ilk görüşte kendine hayran bırakmakta. Günlük kullanma için tasarlanan casual modeller son derece rahat bir yararlanma vaad etmekte. İşlevsellik ve şıklığın minimal çizgilerle birleştirdiği modeller % 60’a ulaşan şaşırtıcı indirimlerle avantajlı alışveriş platformunuz limango’da sizleri bekliyor.

 

Birkaç Calvin Klein spor ayakkabı modeline isterseniz beraber bakalım; fiyatları ise sadece Limango’ya özel 99,90-119,90-139,90 TL arasında değişmektedir. Daha fazlasını incelemek üzere Limangoya gitmek için tıklayınız.

 Benzer Modeller: calvin klein ayakkabı, calvin klein ayakkabı modelleri, calvin klein ayakkabı fiyatları, calvin klein ayakkab, calvin klein ayakkabı bayan,

Calvin Klein Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer ayakkabı modelleri:

Email listemize abone olun, fırsatları kaçırmayın: