Greyder Erkek Bot Modelleri ve Fiyatları

Greyder sizlerin de bildiği yüzde yüz deri ayakkabı üreten bir marka  ve adından dayanıklılığı ile söz ettiriyor. Tasarım konusunda çok zarif ve ince detayları kullanmasa da yıllarca giyebileceğiniz ayakkabı modelleri üretmekte oldukça başarılı. Yıllarca giyebileceğiniz ayakkabı / bot arıyorsanız Greyder bot modelleri size göre seçenekler sunuyor.

 

Özellikle iki Greyder bot modeli özellikleriyle öne çıkmış durumda olduğundan bu iki botun özelliklerini sizlerle paylaşacağım. Fiyatları sadece Markafoni’de 111,90 TL’den başlayan bot modellerinden daha fazlasını incelemek isterseniz, Markafoniye gitmek için tıklayınız.

Hovercraft: amoritsör Özelligi: tabanda bulunan hovercraft tekniği sayesiyle hava yastıklarının geri İtmesi İle amortisör duyguyu vererek zarif ve esnek bir yürüyüş İmkanı sağlar-hava yastığı: darbeye karşı koruyucu Özelliği İle ayaklarınızı tüm rahat ve rahat tutmasını sağlar-hava dolaşımı: adımlarınızda tabanda bulunan havanın sirkülasyonu sayesiyle yürümenizi kolaylaştırır-hava kanalları: tabanın tüm bölgesinin hava İle dolaşımını temin eder.

Waterproof: waterproof ayakkabıları Üstün teknoloji İle Üretilmiş, titizlik İle test edilmiştir. % 100 kaplanmış yüzey kapsamlı testlerden geçirilmiş ve waterproof ihtiyaçları tam performans İle karşılaştırılmış onaylanmıştır. Teknik Özellikleri % 100 su geçirmezlik, yüksek nefes alma kabileyeti, Üretim güvencesi, yüksek dayanıklılık.

 Benzer Modeller: greyder bot, greyder ayakkabı fiyatları, greyder bot modelleri, greyder erkek bot, greyder erkek bot modelleri,

Greyder Erkek Bot Modelleri ve Fiyatları için 1 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer ayakkabı modelleri:

Email listemize abone olun, fırsatları kaçırmayın: