Kowalski Spor Ayakkabı Modelleri

Kowalski marka ayakkabılar 149TL fiyatları özel alışveriş sitelerinde satışa sunuldu. Ürünlerin 40-45 numaralar arasında boyut seçenekleri mevcut.

İspanya’dan yola çıkarak dünyanın pek çok ülkesinde moda ve ayakkabı tutkunu gençlerin vazgeçilmez markalarından birisi şekline varan kowalski türkiye’de de stil sahibi gençler tarafından en çok satın alınan markalar arasında yerini almakta. Otuzbeş yaşında bulunan kowalski’nin bu derece alaka çekici olmasının sebebi ayakkabı ve botlarında kullandığı değişik dizayn, malzeme ve rahatlama. öteki ehemmiyetli ayrıntıysa bu ayakkabı ve aksesuarların el yapımı olarak bulunması. Kowalski ayakkabıların, eşsiz ve mükemmel görünüme kavuşması için cilası, zımparası, taşlaması elde yapılıyor. Genç sokak ayakkabı modasında değişik stiliyle her sezon en çok aranılan markalardan birisi bulunan kowalski, farklı ortamda bulunmayacak ücret avantajlarıyla limango’da.

Modellere göz atmak isterseniz küçük resimlere tıklayabilirsiniz.Benzer Modeller: kowalski ayakkabı fiyatları, ucuz spor ayakkabı, kowalski ayakkab, kowalski modelleri, kowalski ayakkabı satın al,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer ayakkabı modelleri:

Email listemize abone olun, fırsatları kaçırmayın: