Land Rover Erkek Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Land Rover ayakkabılarının tamamı, otomobillerden esinlenerek tasarlanıyor. Land Rover tasarım ekibi, amaçlarının markanın esas ürünü olan offroad araçlarının sade şıklığını ve kalitesini ayakkabı, çanta ve deri aksesuar kategorilerine kayıpsız olarak taşımak olduğunu belirtiyor. Bu amaç doğrultusunda özellikle ayakkabı ürün gamında kullanılan her materyal Land Rover Footwear’e özel olarak geliştirilmekte. Bunun en önemli göstergesi; her modele özgü tabanlarla hafif ancak dayanıklı yapının, şıklık ve sağlamlıkla birleştirmesi.

Tüketici ile yaşayan, teknolojik, detaylara önem veren, materyallerde üst düzey işçilik, yenilikçi tasarım prensipleri ile üretilen Land Rover ayakkabılar ABD, İtalya, Belçika, Hollanda, İsveç, Rusya ve Tayvan başta olmak üzere pek çok ülkeden sonra şimdi de Türkiye’de limango kulalnıcıları ile buluşuyor.

 

Sizin için seçtiğim 3 modelin resimleri aşağıdadır. Land Rover erkek ayakkabı fiyatları Limango kampanyasıyla birlikte 79,90 TL ve 89,90 TL ‘ye alıcısını yani sizleri beklemektedir. Daha fazla model ise Limango’da; Limangoya gitmek için tıklayınız.

 Benzer Modeller: land rover ayakkabı, land rover ayakkabı fiyatları, land rover bot, land rover bot fiyatları, land rover ayakkabı yorum,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer ayakkabı modelleri:

Email listemize abone olun, fırsatları kaçırmayın: