Hem Hesaplı, Hem Kaliteli Ayakkabı Modelleri! İndirimli Ayakkabılar

New Balance Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Koşu, yürüyüş ve fitness gibi performans sporları için ürettiği yaratıcı modelleri ve gündelik yaşamın vazgeçilmezi bulunan klasikleri ile new balance rahat, dayanıklı ve stil sahibi ayakkabı arayanların ilk tercihi olmaya devam etmekte.

İngiltere ve abd’de imal yapan tek spor markası bulunan new balance’ın hikayesi 20. Yüzyılın şafağında boston’da, İngiliz göçmen william j. Riley’in kendisini sorunlu ayağa sahip insanlara yardımda bulunmak niyetiyle ısmarlama ayakkabılar üretmeye adamasıyla başlamış. Bu ayakkabılar, kemer bölümüne yardımcı yaparak ayakkabının ayağa uygunluğunu arttırıyordu. 1960’lara gelindiğinde new balance dünyanın ilk performans koşu ayakkabısı bulunan the trackster’i üretti. Bu ayakkabı dalgalı bir tabana, zengin numara alternatiflerine sahip the trackster, kısa bir zaman içerisinde, üniversitelerin koşu antrenörlerinin ve ymca fitness yöneticilerinin favorisi durumunu aldı.

İşte bu yazımızda size New Balance ayakkabılarını resimleriyle tanıtacağız. Daha fazlası içinse Limangoya gitmek için tıklayınız.

New Balance Ayakkabı Kadın Wx760Bp-B 119,00 TL

Üst seviye rahatlık, performans, fıt ve esneklik ile topuktan parmak ucuna kadar yumuşak bir geçiş ve rahat bir koşu temin eder.

Taban : kauçuk

Abzorb® : dupont® tarafından muhteşem bir sürüş için geliştirilen üstün nitelikli topuk ve ön ayakta yastıklama ve sıkıştırmayı ayarlar.

New Balance Ayakkabı Kadın Ww829Br-Bq 119,90 TL

Taban : kauçuk

WALKING STRIKE PATH® : Ayagi dengede tutar ve dogal yuruyus formunda adim atmaya destek olur

New Balance Ayakkabı Erkek Mt915Or-D 159,90 TL

Taban : kauçuk

Ndurance® : dış tabanda en fazla dayanıklılık sağlayan kauçuk teknolojisidir

Ortholite ® taban astarları ve hava alışverişini sağlayan geliştirilmiş ağ sistemi size konfor sağlarken, quicklace™ bağcık sistemi ise ayakkabının topuğunuzu tamamen kavramasına olanak vererek güvenliğinizi garanti altına almış olacak.

New Balance Ayakkabı Unisex Wr663Wgb-B 144,90 TL

Üst seviye rahatlık, performans, fıt ve esneklik ile topuktan parmak ucuna kadar yumuşak bir geçiş ve rahat bir koşu sağlar.

Taban : kauçuk

NDURANCE® : Dış tabanda maksimum dayanıklılık sağlayan kauçuk teknolojisidir

Limangoya gitmek için tıklayınız.

 Benzer Modeller: new balance ayakkabı, en ucuz new balance ayakkabı, ucuz spor ayakkabı fiyatları, new balance ayakkabı fiyatları, ucuz new balance ayakkabı,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>