Nike Kadın Spor Ayakkabı İndirimi

Nike, ABD merkezli, dünyanın önde gelen spor ayakkabı, spor giysi ve spor akesuarları tasarımcısı ve pazarlayıcısı şirket ve bu ürünlerde kullanılan markadır. Adını Yunan mitolojisindeki zafer tanrıçası Nike’tan alır. Air Jordan ve Nike Golf gibi alt markalarının yanı sıra, Converse gibi bağımsız markaların da sahibidir.

Şirket, üretiminin tamamına yakınını uzak doğu asyadaki üretim evlerinde yaptırtmaktadır ve kendisine ait tek üretim evinde de spor ayakkabıların hava tabanlarını üretmektedir. Şirket dünya çapında 25,000 çalışana sahiptir ve (2007) yılında 10,9 Milyar € net cirosunun olduğunu açıklamıştır. Nike, pek çok futbol takımına ve ulusal takıma sponsor olarak, futbol dünyasına ağırlığını koymaya çalışmaktadır. Manchester United, Barcelona ve Arsenal öne çıkan sponsorluklarıdır.

Sayfada yer verdiğimiz Nike kadın ayakkabıları 75TL den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Kısıtlı süre yayında olacak bu kampanyadan yararlanmak isterseniz Daybuyday e gitmek için tıklayınız .

 Benzer Modeller: nike ayakkabi modelleri erkek fiyatlari, nike kadın spor ayakkabı, nike bayan tabanlı ayakkabı, nike bayan siyah spor ayakkabı, erkek ayakkabı modelleri sportif,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer ayakkabı modelleri:

Email listemize abone olun, fırsatları kaçırmayın: