Ayakkabı Modelleri

Pedro Camino Weekend Bayan Spor Ayakkabıda İndirim

Deriden imal edilmiş renkli spor ayakkabılar hem rahat etmenizi hem de her anın spor içinde geçmesini sağlayacak. Renkli tasarımlar ile gün içinde rahat ve konforlu bir yürüyüş sağlayacaktır. Pedro Camino Weekend bayan spor ayakkabıda indirim fiyatı 49,99 TL ve bu ürünü indirimli olarak Markafoni’den satın alabilirsiniz.

Hafta sonu kaçamaklarında gün boyunca rahatça hareket etmenizi sağlayacak bir modeler sahip bu ürün farklı birçok renk seçeneğini barındırıyor. Herkesin zevkine göre bir renk mutlaka bulabilirsiniz.

Kauçuk tabanı ile tutuş kabiliyeti yüksek, tasarımı ile göz alıcı model rahatına düşkün olanları tatmin edecek. İç kısmında kumaş kullanılması da kullanım sırasında rahat ve nefes alan bir ortam sağlıyor. Sportif ve renkli giyinmekten hoşlanıyorsanız bu ayakkabı modelini mutlaka düşünmelisiniz.

Ürün Özellikleri

Materyal: Suni Deri

Taban: Kauçuk

İç Materyal: Tekstil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar

Email listemize abone olun, fırsatları kaçırmayın: