Polaris 5 Nokta Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Ayaklar, vücudun bütün ağırlığını taşır. Tüm gün ayakta kalmak, dayanılmaz sırt ve ayak ağrımalarına neden olur. Polaris 5 nokta, özel taban sistemi ile bu sorunlara çözüm getiriyor.

Ayaklara 5 ehemmiyetli noktadan, anatomik taban desteği vererek rahatlatıyor. Polaris 5 nokta ortopedik tabanı, İstanbul tıp fakültesi ortopedi ve travmatoloji anabilim dalı biomekanik inceleme laboratuvarı’nda ayak sağlığı için özel olarak geliştirildi.

Polaris 5 nokta ayakkabılarda kullanılmakta olan taban dengeli basış, rahat ve ağrısız bir hayat temin eder. Polaris 5 nokta ayakkabı modelleri, ayağınıza sağlık, size rahatlık getirir.

 

Limango’da da hazır indirimdeyken Polaris 5 nokta ayakkabı modellerini ve fiyatlarını sizlerle paylaşmak istedim. 24,99 – 40,99 TL arasında değişen fiyatlarla polaris 5 nokta modellerinin resimleri aşağıda verilmiştir. Ortopedik Polaris 5 nokta ayakkabılarını daha uygun fiyata alabileceğiniz başka yer olabileceğini sanmıyorum; Limangoya gitmek için tıklayınız.

 

 Benzer Modeller: polaris ayakkabı modelleri ve fiyatları, polaris ortopedik ayakkabı modelleri, polaris bayan ayakkabı modelleri ve fiyatları, polaris ortopedik ayakkabı, polaris 5 nokta ayakkabı modelleri,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer ayakkabı modelleri:

Email listemize abone olun, fırsatları kaçırmayın: